Aktuální místní čas zde: Nambour, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Nambour? Odpověď: Nambour (Queensland) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:24 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Nambour Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Brisbane) »
| Nambour informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 10 221 = 0.475‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 19 m |
| GPS souřadnice | 26° 37' 34.1" Jih, 152° 57' 33.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2960.5 km (1839.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7046.5 km (4378.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Nambourje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Nambour
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 17:04 |
Časový rozdíl odtud: Nambour
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.475‰ AUS Populace



