Aktuální místní čas zde: Palm Beach, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Palm Beach? Odpověď: Palm Beach (Queensland) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:23 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Palm Beach Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Brisbane) »
| Palm Beach informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 13 494 = 0.627‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 0 m |
| GPS souřadnice | 28° 7' 1" Jih, 153° 27' 57" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3126.3 km (1942.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6880.8 km (4275.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Palm Beachje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Palm Beach
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 16:59 |
Časový rozdíl odtud: Palm Beach
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.627‰ AUS Populace



