Aktuální místní čas zde: Roxburgh Park, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Roxburgh Park? Odpověď: Roxburgh Park (Victoria) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Roxburgh Park přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 14 hodin(y), 37 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Roxburgh Park Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Melbourne) »
| Roxburgh Park informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 19 235 = 0.894‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 188 m |
| GPS souřadnice | 37° 37' 32.9" Jih, 144° 55' 32" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4183.6 km (2599.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5823.5 km (3618.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Roxburgh Parkje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Roxburgh Park
![]() 07:21 |
![]() |
![]() 17:12 |
Časový rozdíl odtud: Roxburgh Park
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.894‰ AUS Populace



