Aktuální místní čas zde: Springfield, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Springfield? Odpověď: Springfield (Queensland) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Springfield Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Brisbane) »
| Springfield informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 6 618 = 0.308‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 141 m |
| GPS souřadnice | 27° 39' 13.1" Jih, 152° 55' 1.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3074.8 km (1910.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6932.3 km (4307.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Springfieldje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Springfield
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 17:02 |
Časový rozdíl odtud: Springfield
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.308‰ AUS Populace



