Aktuální místní čas zde: Stawell, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Stawell? Odpověď: Stawell (Victoria) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 12:32 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Stawell přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 13 hodin(y), 27 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Stawell Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Melbourne) »
| Stawell informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 5 737 = 0.267‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 254 m |
| GPS souřadnice | 37° 3' 22.8" Jih, 142° 46' 51.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4120.3 km (2560.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5886.8 km (3657.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Stawellje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Stawell
![]() 07:28 |
![]() |
![]() 17:22 |
Časový rozdíl odtud: Stawell
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.267‰ AUS Populace



