Aktuální místní čas zde: Sydenham, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sydenham? Odpověď: Sydenham (Victoria) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 12:30 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Sydenham přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 130 den, 13 hodin(y), 29 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Sydenham Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Melbourne) »
| Sydenham informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 10 323 = 0.48‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 115 m |
| GPS souřadnice | 37° 42' 0" Jih, 144° 46' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4191.8 km (2604.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5815.2 km (3613.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Sydenhamje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sydenham
![]() 07:22 |
![]() |
![]() 17:13 |
Časový rozdíl odtud: Sydenham
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.48‰ AUS Populace



