Aktuální místní čas zde: Upper Mount Gravatt, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Upper Mount Gravatt? Odpověď: Upper Mount Gravatt (Queensland) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 11:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Upper Mount Gravatt Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Brisbane) »
| Upper Mount Gravatt informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 8 851 = 0.411‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 37 m |
| GPS souřadnice | 27° 33' 40.6" Jih, 153° 5' 4.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3064.5 km (1904.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6942.5 km (4313.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Upper Mount Gravattje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Upper Mount Gravatt
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 17:02 |
Časový rozdíl odtud: Upper Mount Gravatt
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 0.411‰ AUS Populace



