Aktuální místní čas zde: Bandar Seri Begawan, Brunej
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bandar Seri Begawan? Odpověď: Bandar Seri Begawan (Brunei and Muara) Místo se nachází v časovém pásmu "+08" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 12:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Bandar Seri Begawan přepne na Zimní čas v(e): 11:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 22 hodin(y), 58 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Bandar Seri Begawan Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Brunei) »
| Bandar Seri Begawan informace: | |
|---|---|
| Země: | Brunej |
| Měna: | BND, Dollar |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 64 409 = 163.05‰ BRN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 16 m |
| GPS souřadnice | 4° 56' 25" Sever, 114° 56' 53" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 549.3 km (341.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9457.8 km (5876.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Malajské (macrolanguage)/Brunej (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Bandar Seri Begawanje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bandar Seri Begawan
![]() 06:06 |
![]() |
![]() 18:29 |
Časový rozdíl odtud: Bandar Seri Begawan
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 163.05‰ BRN Populace



