Aktuální místní čas zde: Tutong, Brunej
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tutong? Odpověď: Tutong Místo se nachází v časovém pásmu "+08" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 13:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Tutong přepne na Zimní čas v(e): 11:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 21 hodin(y), 57 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Tutong Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Brunei) »
| Tutong informace: | |
|---|---|
| Země: | Brunej |
| Měna: | BND, Dollar |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 19 151 = 48.48‰ BRN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 7 m |
| GPS souřadnice | 4° 47' 60" Sever, 114° 39' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 533.7 km (331.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9473.4 km (5886.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Malajské (macrolanguage)/Brunej (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Tutongje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tutong
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 18:30 |
Časový rozdíl odtud: Tutong
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 48.48‰ BRN Populace



