Aktuální místní čas zde: Saint Joseph, Dominika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Saint Joseph? Odpověď: Saint Joseph Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 17:28 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Saint Joseph Přenastavení času 2026, 2027 (America/Dominica) »
| Saint Joseph informace: | |
|---|---|
| Země: | Dominika |
| Měna: | XCD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 2 184 = 29.995‰ DMA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1 m |
| GPS souřadnice | 15° 24' 0" Sever, 61° 25' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1712.3 km (1064 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8294.7 km (5154.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Dominika |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Saint Josephje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Saint Joseph
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 18:30 |
Časový rozdíl odtud: Saint Joseph
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 29.995‰ DMA Populace



