Aktuální místní čas zde: Wesley, Dominika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Wesley? Odpověď: Wesley (Saint Andrew) Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 16:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Wesley Přenastavení času 2026, 2027 (America/Dominica) »
| Wesley informace: | |
|---|---|
| Země: | Dominika |
| Měna: | XCD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 1 933 = 26.547‰ DMA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 90 m |
| GPS souřadnice | 15° 34' 0" Sever, 61° 19' 0" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1730.9 km (1075.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8276.2 km (5142.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Dominika |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Wesleyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Wesley
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 18:30 |
Časový rozdíl odtud: Wesley
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 26.547‰ DMA Populace



