Aktuální místní čas zde: Miðvágur, Faerské ostrovy
Dotaz: Kolik je hodin zde: Miðvágur? Odpověď: Miðvágur (Vágar) Místo se nachází v časovém pásmu "WEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 03:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Miðvágur přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 146 den, 22 hodin(y), 44 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Miðvágur Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Faroe) »
| Miðvágur informace: | |
|---|---|
| Země: | Faerské ostrovy |
| Měna: | DKK, Krone |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 1 040 = 21.564‰ FRO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 105 m |
| GPS souřadnice | 62° 3' 4" Sever, 7° 11' 38" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6899.4 km (4287.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3107.6 km (1931 mi) |
| Jazyky: [*2] | Faerština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E,F,K [*3] |
Miðvágurje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Miðvágur
![]() 03:56 |
![]() |
![]() 22:56 |
Časový rozdíl odtud: Miðvágur
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 21.564‰ FRO Populace



