Aktuální místní čas zde: Sandur, Faerské ostrovy
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sandur? Odpověď: Sandur (Sandoy) Místo se nachází v časovém pásmu "WEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 04:14 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Sandur přepne na Zimní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 146 den, 21 hodin(y), 45 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Sandur Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Faroe) »
| Sandur informace: | |
|---|---|
| Země: | Faerské ostrovy |
| Měna: | DKK, Krone |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 608 = 12.607‰ FRO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 113 m |
| GPS souřadnice | 61° 50' 33" Sever, 6° 48' 28" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 6876.2 km (4272.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 3130.8 km (1945.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Faerština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E,F,K [*3] |
Sandurje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sandur
![]() 03:57 |
![]() |
![]() 22:52 |
Časový rozdíl odtud: Sandur
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 12.607‰ FRO Populace



