Aktuální místní čas zde: Lambasa, Fidži
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lambasa? Odpověď: Lambasa (Northern) Místo se nachází v časovém pásmu "+12" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +12) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 15:14 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Lambasa přepne na Zimní čas v(e): 15:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 59 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Lambasa Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Fiji) »
| Lambasa informace: | |
|---|---|
| Země: | Fidži |
| Měna: | FJD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 27 949 = 31.906‰ FJI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 16 m |
| GPS souřadnice | 16° 25' 0" Jih, 179° 22' 60" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1825.4 km (1134.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8181.7 km (5083.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Fidži (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • I [*3] |
Lambasaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lambasa
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 17:37 |
Časový rozdíl odtud: Lambasa
| Los Angeles | ******************* | | | -19 |
| Ciudad de México | ****************** | | | -18 |
| New York | **************** | | | -16 |
| Rio de Janeiro | *************** | | | -15 |
| Londýn | *********** | | | -11 |
| Moskva | ********* | | | -9 |
| Dubaj | ******** | | | -8 |
| Bombaj | ****** | | | -6.5 |
| Šanghaj | **** | | | -4 |
| Tokio | *** | | | -3 |
| Sydney | ** | | | -2 |

= 31.906‰ FJI Populace



