Aktuální místní čas zde: Lautoka, Fidži
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lautoka? Odpověď: Lautoka (Western) Místo se nachází v časovém pásmu "+12" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +12) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 15:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Lautoka přepne na Zimní čas v(e): 15:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 59 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Lautoka Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Fiji) »
| Lautoka informace: | |
|---|---|
| Země: | Fidži |
| Měna: | FJD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 52 500 = 59.933‰ FJI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 23 m |
| GPS souřadnice | 17° 37' 0" Jih, 177° 28' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1958.8 km (1217.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8048.3 km (5001 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Fidži (+1) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • I [*3] |
Lautokaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lautoka
![]() 06:31 |
![]() |
![]() 17:42 |
Časový rozdíl odtud: Lautoka
| Los Angeles | ******************* | | | -19 |
| Ciudad de México | ****************** | | | -18 |
| New York | **************** | | | -16 |
| Rio de Janeiro | *************** | | | -15 |
| Londýn | *********** | | | -11 |
| Moskva | ********* | | | -9 |
| Dubaj | ******** | | | -8 |
| Bombaj | ****** | | | -6.5 |
| Šanghaj | **** | | | -4 |
| Tokio | *** | | | -3 |
| Sydney | ** | | | -2 |

= 59.933‰ FJI Populace



