Aktuální místní čas zde: Imam Qasim, Irák
Dotaz: Kolik je hodin zde: Imam Qasim? Odpověď: Imam Qasim (Bābil) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 05:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Imam Qasim přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 0 hodin(y), 58 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Imam Qasim Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Baghdad) »
| Imam Qasim informace: | |
|---|---|
| Země: | Irák |
| Měna: | IQD, Dinar |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 36 992 = 1.247‰ IRQ Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 30 m |
| GPS souřadnice | 32° 17' 52.8" Sever, 44° 40' 58.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3591.2 km (2231.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6415.9 km (3986.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Irák (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Imam Qasimje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Imam Qasim
![]() 04:57 |
![]() |
![]() 18:59 |
Časový rozdíl odtud: Imam Qasim
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.247‰ IRQ Populace



