Aktuální místní čas zde: Nāḩiyat ash Shināfīyah, Irák
Dotaz: Kolik je hodin zde: Nāḩiyat ash Shināfīyah? Odpověď: Nāḩiyat ash Shināfīyah (Al Qādisīyah) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 06:34 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nāḩiyat ash Shināfīyah přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 39 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Nāḩiyat ash Shināfīyah Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Baghdad) »
| Nāḩiyat ash Shināfīyah informace: | |
|---|---|
| Země: | Irák |
| Měna: | IQD, Dinar |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 22 643 = 0.763‰ IRQ Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 21 m |
| GPS souřadnice | 31° 35' 1.5" Sever, 44° 38' 48.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3511.8 km (2182.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6495.3 km (4036 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Irák (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Nāḩiyat ash Shināfīyahje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Nāḩiyat ash Shināfīyah
![]() 04:58 |
![]() |
![]() 18:58 |
Časový rozdíl odtud: Nāḩiyat ash Shināfīyah
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.763‰ IRQ Populace



