Aktuální místní čas zde: Ruwāndiz, Irák
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ruwāndiz? Odpověď: Ruwāndiz (Arbīl) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 06:33 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Ruwāndiz přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 41 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Ruwāndiz Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Baghdad) »
| Ruwāndiz informace: | |
|---|---|
| Země: | Irák |
| Měna: | IQD, Dinar |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 22 943 = 0.773‰ IRQ Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 827 m |
| GPS souřadnice | 36° 36' 43.5" Sever, 44° 31' 25.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4070.9 km (2529.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5936.2 km (3688.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Irák (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Ruwāndizje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ruwāndiz
![]() 04:47 |
![]() |
![]() 19:10 |
Časový rozdíl odtud: Ruwāndiz
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.773‰ IRQ Populace



