Aktuální místní čas zde: Sinjār, Irák
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sinjār? Odpověď: Sinjār (Nīnawá) Místo se nachází v časovém pásmu "+03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 05:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Sinjār přepne na Zimní čas v(e): 06:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 1 hodin(y), 1 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Sinjār Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Baghdad) »
| Sinjār informace: | |
|---|---|
| Země: | Irák |
| Měna: | IQD, Dinar |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 38 294 = 1.291‰ IRQ Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 517 m |
| GPS souřadnice | 36° 19' 15.2" Sever, 41° 52' 35.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4038.5 km (2509.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5968.6 km (3708.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Irák (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Sinjārje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sinjār
![]() 04:58 |
![]() |
![]() 19:20 |
Časový rozdíl odtud: Sinjār
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.291‰ IRQ Populace



