Aktuální místní čas zde: Hafnarfjörður, Island
Dotaz: Kolik je hodin zde: Hafnarfjörður? Odpověď: Hafnarfjörður (Capital Region) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Hafnarfjörður Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Reykjavik) »
| Hafnarfjörður informace: | |
|---|---|
| Země: | Island |
| Měna: | ISK, Krona |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 26 808 = 86.783‰ ISL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 39 m |
| GPS souřadnice | 64° 4' 1.6" Sever, 21° 56' 15.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 7123.6 km (4426.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 2883.5 km (1791.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | islandský (+5) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Hafnarfjörðurje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Hafnarfjörður
![]() 03:41 |
![]() |
![]() 23:07 |
Časový rozdíl odtud: Hafnarfjörður
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 86.783‰ ISL Populace



