Aktuální místní čas zde: Kópavogur, Island
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kópavogur? Odpověď: Kópavogur (Capital Region) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:29 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kópavogur Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Reykjavik) »
| Kópavogur informace: | |
|---|---|
| Země: | Island |
| Měna: | ISK, Krona |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 31 719 = 102.68‰ ISL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 37 m |
| GPS souřadnice | 64° 6' 44.4" Sever, 21° 54' 46.7" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 7128.6 km (4429.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 2878.4 km (1788.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | islandský (+5) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Kópavogurje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kópavogur
![]() 03:40 |
![]() |
![]() 23:08 |
Časový rozdíl odtud: Kópavogur
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 102.68‰ ISL Populace



