Aktuální místní čas zde: Elliot, Jihoafrická republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Elliot? Odpověď: Elliot (Eastern Cape) Místo se nachází v časovém pásmu "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Elliot Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Johannesburg) »
| Elliot informace: | |
|---|---|
| Země: | Jihoafrická republika |
| Měna: | ZAR, Rand |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 11 836 = 0.242‰ ZAF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1451 m |
| GPS souřadnice | 31° 19' 60" Jih, 27° 51' 0" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3483.9 km (2164.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6523.1 km (4053.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Zulu (+10) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,M,N [*3] |
Elliotje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Elliot
![]() 06:58 |
![]() |
![]() 17:14 |
Časový rozdíl odtud: Elliot
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.242‰ ZAF Populace



