Aktuální místní čas zde: Newlands, Jihoafrická republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Newlands? Odpověď: Newlands (Western Cape) Místo se nachází v časovém pásmu "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Newlands Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Johannesburg) »
| Newlands informace: | |
|---|---|
| Země: | Jihoafrická republika |
| Měna: | ZAR, Rand |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 5 343 = 0.109‰ ZAF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 70 m |
| GPS souřadnice | 33° 58' 42.5" Jih, 18° 26' 53.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3778.1 km (2347.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6229 km (3870.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Zulu (+10) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,M,N [*3] |
Newlandsje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Newlands
![]() 07:41 |
![]() |
![]() 17:45 |
Časový rozdíl odtud: Newlands
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.109‰ ZAF Populace



