Aktuální místní čas zde: Oudtshoorn, Jihoafrická republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Oudtshoorn? Odpověď: Oudtshoorn (Western Cape) Místo se nachází v časovém pásmu "SAST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Oudtshoorn Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Johannesburg) »
| Oudtshoorn informace: | |
|---|---|
| Země: | Jihoafrická republika |
| Měna: | ZAR, Rand |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 76 708 = 1.565‰ ZAF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 313 m |
| GPS souřadnice | 33° 36' 1.7" Jih, 22° 11' 58.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3736 km (2321.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6271 km (3896.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Zulu (+10) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,M,N [*3] |
Oudtshoornje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Oudtshoorn
![]() 07:25 |
![]() |
![]() 17:31 |
Časový rozdíl odtud: Oudtshoorn
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.565‰ ZAF Populace



