Aktuální místní čas zde: Moya, Komory
Dotaz: Kolik je hodin zde: Moya? Odpověď: Moya (Anjouan) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 09:03 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Moya Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Comoro) »
| Moya informace: | |
|---|---|
| Země: | Komory |
| Měna: | KMF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 7 529 = 9.735‰ COM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 142 m |
| GPS souřadnice | 12° 18' 24" Jih, 44° 26' 16" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1368.4 km (850.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8638.7 km (5367.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Moyaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Moya
![]() 06:16 |
![]() |
![]() 17:43 |
Časový rozdíl odtud: Moya
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 9.735‰ COM Populace



