Aktuální místní čas zde: Diekirch, Lucembursko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Diekirch? Odpověď: Diekirch Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 01:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Diekirch přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 1 hodin(y), 44 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Diekirch Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Luxembourg) »
| Diekirch informace: | |
|---|---|
| Země: | Lucembursko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 6 242 = 12.546‰ LUX Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 195 m |
| GPS souřadnice | 49° 52' 4" Sever, 6° 9' 21" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5544.8 km (3445.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4462.3 km (2772.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Lucemburský (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Diekirchje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Diekirch
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 21:28 |
Časový rozdíl odtud: Diekirch
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 12.546‰ LUX Populace



