Aktuální místní čas zde: Moramanga, Madagaskar
Dotaz: Kolik je hodin zde: Moramanga? Odpověď: Moramanga (Alaotra Mangoro) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 05:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Moramanga Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Antananarivo) »
| Moramanga informace: | |
|---|---|
| Země: | Madagaskar |
| Měna: | MGA, Ariary |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 29 212 = 1.373‰ MDG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 913 m |
| GPS souřadnice | 18° 56' 58.1" Jih, 48° 13' 48.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2107 km (1309.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7900.1 km (4908.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Madagaskar (+1) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Moramangaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Moramanga
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 17:17 |
Časový rozdíl odtud: Moramanga
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.373‰ MDG Populace



