Aktuální místní čas zde: Kampung Baru Subang, Malajsie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kampung Baru Subang? Odpověď: Kampung Baru Subang (Selangor) Místo se nachází v časovém pásmu "+08" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 13:26 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Kampung Baru Subang přepne na Zimní čas v(e): 11:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 21 hodin(y), 47 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Kampung Baru Subang Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Kuala_Lumpur) »
| Kampung Baru Subang informace: | |
|---|---|
| Země: | Malajsie |
| Měna: | MYR, Ringgit |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 833 571 = 29.481‰ MYS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 27 m |
| GPS souřadnice | 3° 8' 60" Sever, 101° 31' 60" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 350.2 km (217.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9656.8 km (6000.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Malajské (macrolanguage)/Malajsie (+7) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Kampung Baru Subangje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kampung Baru Subang
![]() 07:02 |
![]() |
![]() 19:19 |
Časový rozdíl odtud: Kampung Baru Subang
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 29.481‰ MYS Populace



