Aktuální místní čas zde: Subang Jaya, Malajsie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Subang Jaya? Odpověď: Subang Jaya (Selangor) Místo se nachází v časovém pásmu "+08" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 13:25 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Subang Jaya přepne na Zimní čas v(e): 11:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 21 hodin(y), 48 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Subang Jaya Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Kuala_Lumpur) »
| Subang Jaya informace: | |
|---|---|
| Země: | Malajsie |
| Měna: | MYR, Ringgit |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 708 296 = 25.05‰ MYS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 41 m |
| GPS souřadnice | 3° 2' 37.8" Sever, 101° 34' 50.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 338.4 km (210.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9668.6 km (6007.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | Malajské (macrolanguage)/Malajsie (+7) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Subang Jayaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Subang Jaya
![]() 07:02 |
![]() |
![]() 19:18 |
Časový rozdíl odtud: Subang Jaya
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 25.05‰ MYS Populace



