Aktuální místní čas zde: Le Morne-Rouge, Martinik
Dotaz: Kolik je hodin zde: Le Morne-Rouge? Odpověď: Le Morne-Rouge (Martinique) Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 24, 22:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Le Morne-Rouge Přenastavení času 2026, 2027 (America/Martinique) »
| Le Morne-Rouge informace: | |
|---|---|
| Země: | Martinik |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 5 469 = 12.633‰ MTQ Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 462 m |
| GPS souřadnice | 14° 46' 0" Sever, 61° 7' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1641.9 km (1020.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8365.2 km (5197.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Martinik |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E [*3] |
Le Morne-Rougeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Le Morne-Rouge
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 18:28 |
Časový rozdíl odtud: Le Morne-Rouge
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 12.633‰ MTQ Populace



