Aktuální místní čas zde: Le Port, Réunion
Dotaz: Kolik je hodin zde: Le Port? Odpověď: Le Port (Réunion) Místo se nachází v časovém pásmu "+04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:28 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Le Port přepne na Zimní čas v(e): 07:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 15 hodin(y), 45 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Le Port Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Reunion) »
| Le Port informace: | |
|---|---|
| Země: | Réunion |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 40 771 = 52.476‰ REU Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 19 m |
| GPS souřadnice | 20° 56' 14.3" Jih, 55° 17' 30.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2328 km (1446.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7679.1 km (4771.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Réunion |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Le Portje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Le Port
![]() 06:45 |
![]() |
![]() 17:46 |
Časový rozdíl odtud: Le Port
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londýn | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubaj | | | 0 | |
| Bombaj | +1.5 | | | * |
| Šanghaj | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 52.476‰ REU Populace



