Aktuální místní čas zde: Sainte-Rose, Réunion
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sainte-Rose? Odpověď: Sainte-Rose (Réunion) Místo se nachází v časovém pásmu "+04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:28 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Sainte-Rose přepne na Zimní čas v(e): 07:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 15 hodin(y), 46 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Sainte-Rose Přenastavení času 2026, 2027 (Indian/Reunion) »
| Sainte-Rose informace: | |
|---|---|
| Země: | Réunion |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 7 035 = 9.055‰ REU Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 41 m |
| GPS souřadnice | 21° 7' 47.4" Jih, 55° 47' 46.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2349.4 km (1459.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7657.6 km (4758.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Réunion |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Sainte-Roseje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sainte-Rose
![]() 06:43 |
![]() |
![]() 17:43 |
Časový rozdíl odtud: Sainte-Rose
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londýn | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubaj | | | 0 | |
| Bombaj | +1.5 | | | * |
| Šanghaj | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 9.055‰ REU Populace



