Aktuální místní čas zde: Taro’a, Šalamounovy ostrovy
Dotaz: Kolik je hodin zde: Taro’a? Odpověď: Taro’a (Choiseul) Místo se nachází v časovém pásmu "+11" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +11) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): středu, 2026. května 27, 00:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Taro’a přepne na Zimní čas v(e): 14:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 13 hodin(y), 53 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Taro’a Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Guadalcanal) »
| Taro’a informace: | |
|---|---|
| Země: | Šalamounovy ostrovy |
| Měna: | SBD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 507 = 0.907‰ SLB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 218 m |
| GPS souřadnice | 9° 13' 26" Jih, 161° 12' 4.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1025.6 km (637.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8981.5 km (5580.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Šalamounovy ostrovy (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • G,I [*3] |
Taro’aje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Taro’a
![]() 06:23 |
![]() |
![]() 18:01 |
Časový rozdíl odtud: Taro’a
| Los Angeles | ****************** | | | -18 |
| Ciudad de México | ***************** | | | -17 |
| New York | *************** | | | -15 |
| Rio de Janeiro | ************** | | | -14 |
| Londýn | ********** | | | -10 |
| Moskva | ******** | | | -8 |
| Dubaj | ******* | | | -7 |
| Bombaj | ***** | | | -5.5 |
| Šanghaj | *** | | | -3 |
| Tokio | ** | | | -2 |
| Sydney | * | | | -1 |

= 0.907‰ SLB Populace



