Aktuální místní čas zde: Apastepeque, Salvador
Dotaz: Kolik je hodin zde: Apastepeque? Odpověď: Apastepeque (San Vicente) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 03:17 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Apastepeque Přenastavení času 2026, 2027 (America/El_Salvador) »
| Apastepeque informace: | |
|---|---|
| Země: | Salvador |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 5 785 = 0.956‰ SLV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 623 m |
| GPS souřadnice | 13° 40' 0" Sever, 88° 46' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1519.6 km (944.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8487.5 km (5273.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Salvador |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Apastepequeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Apastepeque
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 18:17 |
Časový rozdíl odtud: Apastepeque
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Ciudad de México | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| Londýn | +7 | | | ******* |
| Moskva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Bombaj | +11.5 | | | *********** |
| Šanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokio | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 0.956‰ SLV Populace



