Aktuální místní čas zde: Armenia, Salvador
Dotaz: Kolik je hodin zde: Armenia? Odpověď: Armenia (Sonsonate) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 13:21 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Armenia Přenastavení času 2026, 2027 (America/El_Salvador) »
| Armenia informace: | |
|---|---|
| Země: | Salvador |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 14 997 = 2.478‰ SLV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 559 m |
| GPS souřadnice | 13° 44' 37" Sever, 89° 29' 56" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1528.1 km (949.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8478.9 km (5268.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Salvador |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Armeniaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Armenia
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 18:20 |
Časový rozdíl odtud: Armenia
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Ciudad de México | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| Londýn | +7 | | | ******* |
| Moskva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Bombaj | +11.5 | | | *********** |
| Šanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokio | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 2.478‰ SLV Populace



