Aktuální místní čas zde: Quezaltepeque, Salvador
Dotaz: Kolik je hodin zde: Quezaltepeque? Odpověď: Quezaltepeque (La Libertad) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 03:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Quezaltepeque Přenastavení času 2026, 2027 (America/El_Salvador) »
| Quezaltepeque informace: | |
|---|---|
| Země: | Salvador |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 28 886 = 4.773‰ SLV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 428 m |
| GPS souřadnice | 13° 49' 52.5" Sever, 89° 16' 20" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1537.9 km (955.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8469.2 km (5262.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Salvador |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Quezaltepequeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Quezaltepeque
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 18:19 |
Časový rozdíl odtud: Quezaltepeque
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Ciudad de México | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| Londýn | +7 | | | ******* |
| Moskva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Bombaj | +11.5 | | | *********** |
| Šanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokio | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 4.773‰ SLV Populace



