Aktuální místní čas zde: San Francisco, Salvador
Dotaz: Kolik je hodin zde: San Francisco? Odpověď: San Francisco (Morazán) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -6) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 03:18 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» San Francisco Přenastavení času 2026, 2027 (America/El_Salvador) »
| San Francisco informace: | |
|---|---|
| Země: | Salvador |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 16 152 = 2.669‰ SLV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 270 m |
| GPS souřadnice | 13° 41' 60" Sever, 88° 5' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1523.3 km (946.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8483.8 km (5271.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Salvador |
| Napájecí zástrčka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
San Franciscoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: San Francisco
![]() 05:23 |
![]() |
![]() 18:15 |
Časový rozdíl odtud: San Francisco
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Ciudad de México | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| Londýn | +7 | | | ******* |
| Moskva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Bombaj | +11.5 | | | *********** |
| Šanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokio | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 2.669‰ SLV Populace



