Aktuální místní čas zde: Safotulafai, Samoa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Safotulafai? Odpověď: Safotulafai (Fa‘asaleleaga) Místo se nachází v časovém pásmu "+13" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +13) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 05:23 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Safotulafai přepne na Zimní čas v(e): 16:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 10 hodin(y), 50 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Safotulafai Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Apia) »
| Safotulafai informace: | |
|---|---|
| Země: | Samoa |
| Měna: | WST, Tala |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 0 = 0‰ WSM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 10 m |
| GPS souřadnice | 13° 40' 17.3" Jih, 172° 10' 39.6" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1520.1 km (944.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8486.9 km (5273.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | Samoan (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Safotulafaije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Safotulafai
![]() 06:43 |
![]() |
![]() 18:07 |
Časový rozdíl odtud: Safotulafai
| Los Angeles | ******************** | | | -20 |
| Ciudad de México | ******************* | | | -19 |
| New York | ***************** | | | -17 |
| Rio de Janeiro | **************** | | | -16 |
| Londýn | ************ | | | -12 |
| Moskva | ********** | | | -10 |
| Dubaj | ********* | | | -9 |
| Bombaj | ******* | | | -7.5 |
| Šanghaj | ***** | | | -5 |
| Tokio | **** | | | -4 |
| Sydney | *** | | | -3 |

= 0‰ WSM Populace



