Aktuální místní čas zde: Samamea, Samoa
Dotaz: Kolik je hodin zde: Samamea? Odpověď: Samamea (Va‘a-o-Fonoti) Místo se nachází v časovém pásmu "+13" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +13) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 05:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Samamea přepne na Zimní čas v(e): 16:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 10 hodin(y), 54 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Samamea Přenastavení času 2026, 2027 (Pacific/Apia) »
| Samamea informace: | |
|---|---|
| Země: | Samoa |
| Měna: | WST, Tala |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 89 = 0.464‰ WSM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 13 m |
| GPS souřadnice | 13° 56' 1.5" Jih, 171° 31' 52.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1549.3 km (962.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8457.8 km (5255.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Samoan (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Samameaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Samamea
![]() 06:41 |
![]() |
![]() 18:04 |
Časový rozdíl odtud: Samamea
| Los Angeles | ******************** | | | -20 |
| Ciudad de México | ******************* | | | -19 |
| New York | ***************** | | | -17 |
| Rio de Janeiro | **************** | | | -16 |
| Londýn | ************ | | | -12 |
| Moskva | ********** | | | -10 |
| Dubaj | ********* | | | -9 |
| Bombaj | ******* | | | -7.5 |
| Šanghaj | ***** | | | -5 |
| Tokio | **** | | | -4 |
| Sydney | *** | | | -3 |

= 0.464‰ WSM Populace



