Aktuální místní čas zde: Bo, Sierra Leone
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bo? Odpověď: Bo (Southern Province) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:33 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Bo Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Freetown) »
| Bo informace: | |
|---|---|
| Země: | Sierra Leone |
| Měna: | SLL, Leone |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 174 354 = 33.238‰ SLE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 104 m |
| GPS souřadnice | 7° 57' 53" Sever, 11° 44' 18" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 885.6 km (550.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9121.5 km (5667.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Sierra Leone (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Boje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bo
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 18:59 |
Časový rozdíl odtud: Bo
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 33.238‰ SLE Populace



