Aktuální místní čas zde: Makeni, Sierra Leone
Dotaz: Kolik je hodin zde: Makeni? Odpověď: Makeni (Northern Province) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:45 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Makeni Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Freetown) »
| Makeni informace: | |
|---|---|
| Země: | Sierra Leone |
| Měna: | SLL, Leone |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 87 679 = 16.714‰ SLE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 77 m |
| GPS souřadnice | 8° 53' 9.8" Sever, 12° 2' 39" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 988 km (613.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9019 km (5604.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Sierra Leone (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Makenije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Makeni
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 19:02 |
Časový rozdíl odtud: Makeni
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 16.714‰ SLE Populace



