Aktuální místní čas zde: Senica, Slovensko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Senica? Odpověď: Senica (Trnavský) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 11:53 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Senica přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 146 den, 15 hodin(y), 6 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Senica Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Bratislava) »
| Senica informace: | |
|---|---|
| Země: | Slovensko |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 21 741 = 3.986‰ SVK Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 209 m |
| GPS souřadnice | 48° 40' 45.2" Sever, 17° 22' 1.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5412.6 km (3363.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4594.4 km (2854.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | Slovák (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Senicaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Senica
![]() 04:52 |
![]() |
![]() 20:43 |
Časový rozdíl odtud: Senica
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 3.986‰ SVK Populace



