Aktuální místní čas zde: Ceelbuur, Somálsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ceelbuur? Odpověď: Ceelbuur (Galguduud) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 19:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Ceelbuur Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Mogadishu) »
| Ceelbuur informace: | |
|---|---|
| Země: | Somálsko |
| Měna: | SOS, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 9 031 = 0.893‰ SOM Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 153 m |
| GPS souřadnice | 4° 41' 6" Sever, 46° 37' 3.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 520.9 km (323.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9486.1 km (5894.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Somali/Somálsko (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Ceelbuurje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ceelbuur
![]() 05:39 |
![]() |
![]() 18:01 |
Časový rozdíl odtud: Ceelbuur
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.893‰ SOM Populace



