Aktuální místní čas zde: Ja Ela, Šrí Lanka
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ja Ela? Odpověď: Ja Ela (Western) Místo se nachází v časovém pásmu "+0530" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +5.5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 14:49 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Ja Ela přepne na Zimní čas v(e): 08:44, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 17 hodin(y), 54 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Ja Ela Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Colombo) »
| Ja Ela informace: | |
|---|---|
| Země: | Šrí Lanka |
| Měna: | LKR, Rupee |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 32 175 = 1.496‰ LKA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 13 m |
| GPS souřadnice | 7° 4' 27.8" Sever, 79° 53' 30.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 786.6 km (488.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9220.5 km (5729.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Sinhálština (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Ja Elaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ja Ela
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:22 |
Časový rozdíl odtud: Ja Ela
| Los Angeles | ************ | | | -12.5 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11.5 |
| New York | ********* | | | -9.5 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8.5 |
| Londýn | **** | | | -4.5 |
| Moskva | ** | | | -2.5 |
| Dubaj | * | | | -1.5 |
| Bombaj | | | 0 | |
| Šanghaj | +2.5 | | | ** |
| Tokio | +3.5 | | | *** |
| Sydney | +4.5 | | | **** |

= 1.496‰ LKA Populace



