Aktuální místní čas zde: Abu Jibeha, Súdán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Abu Jibeha? Odpověď: Abu Jibeha (Southern Kordofan) Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 14:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Abu Jibeha Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Khartoum) »
| Abu Jibeha informace: | |
|---|---|
| Země: | Súdán |
| Měna: | SDG, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 21 790 = 0.623‰ SDN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 573 m |
| GPS souřadnice | 11° 27' 22.3" Sever, 31° 13' 42.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1273.8 km (791.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8733.3 km (5426.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Súdán (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Abu Jibehaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Abu Jibeha
![]() 05:30 |
![]() |
![]() 18:15 |
Časový rozdíl odtud: Abu Jibeha
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.623‰ SDN Populace



