Aktuální místní čas zde: Ad Douiem, Súdán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Ad Douiem? Odpověď: Ad Douiem (White Nile) Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 13:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Ad Douiem Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Khartoum) »
| Ad Douiem informace: | |
|---|---|
| Země: | Súdán |
| Měna: | SDG, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 87 068 = 2.488‰ SDN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 385 m |
| GPS souřadnice | 14° 0' 4.3" Sever, 32° 18' 41.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1556.8 km (967.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8450.3 km (5250.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Súdán (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Ad Douiemje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Ad Douiem
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:15 |
Časový rozdíl odtud: Ad Douiem
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 2.488‰ SDN Populace



