Aktuální místní čas zde: Al Kiremit al ‘Arakiyyīn, Súdán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Al Kiremit al ‘Arakiyyīn? Odpověď: Al Kiremit al ‘Arakiyyīn (Al Jazīrah) Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 14:20 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Al Kiremit al ‘Arakiyyīn Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Khartoum) »
| Al Kiremit al ‘Arakiyyīn informace: | |
|---|---|
| Země: | Súdán |
| Měna: | SDG, Pound |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 9 775 = 0.279‰ SDN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 405 m |
| GPS souřadnice | 14° 20' 51.4" Sever, 32° 56' 37.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1595.3 km (991.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8411.8 km (5226.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Súdán (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Al Kiremit al ‘Arakiyyīnje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Al Kiremit al ‘Arakiyyīn
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:13 |
Časový rozdíl odtud: Al Kiremit al ‘Arakiyyīn
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.279‰ SDN Populace



