Aktuální místní čas zde: Adjumani, Uganda
Dotaz: Kolik je hodin zde: Adjumani? Odpověď: Adjumani (Northern Region) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 17:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Adjumani Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Kampala) »
| Adjumani informace: | |
|---|---|
| Země: | Uganda |
| Měna: | UGX, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 28 700 = 0.859‰ UGA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 816 m |
| GPS souřadnice | 3° 22' 40.3" Sever, 31° 47' 27.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 375.6 km (233.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9631.5 km (5984.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Uganda (+3) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Adjumanije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Adjumani
![]() 06:41 |
![]() |
![]() 18:59 |
Časový rozdíl odtud: Adjumani
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.859‰ UGA Populace



