Aktuální místní čas zde: Kanungu, Uganda
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kanungu? Odpověď: Kanungu (Western Region) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 17:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kanungu Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Kampala) »
| Kanungu informace: | |
|---|---|
| Země: | Uganda |
| Měna: | UGX, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 14 600 = 0.437‰ UGA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1551 m |
| GPS souřadnice | 0° 57' 27" Jih, 29° 47' 23" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 106.5 km (66.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9900.6 km (6151.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Uganda (+3) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Kanunguje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kanungu
![]() 06:56 |
![]() |
![]() 19:00 |
Časový rozdíl odtud: Kanungu
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.437‰ UGA Populace



