Aktuální místní čas zde: Kotido, Uganda
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kotido? Odpověď: Kotido (Northern Region) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kotido Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Kampala) »
| Kotido informace: | |
|---|---|
| Země: | Uganda |
| Měna: | UGX, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 18 800 = 0.563‰ UGA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1227 m |
| GPS souřadnice | 2° 58' 50" Sever, 34° 7' 59" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 331.4 km (205.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9675.7 km (6012.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Uganda (+3) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Kotidoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kotido
![]() 06:32 |
![]() |
![]() 18:49 |
Časový rozdíl odtud: Kotido
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.563‰ UGA Populace



